LECZENIE NR 1 NA ŚWIECIE PRZECIW WYPADANIU WŁOSÓW

Odzyskaj swoje włosy w 30-60 dni

Naturalne leczenie, dzięki któremu ponad milion osób zatrzymało wypadanie włosów i stymulowało wzrost nowych włosów ✅

Jeśli już łysiejesz lub tracisz włosy, istnieje rozwiązanie


Po naukowym dowodzie, że hormon dihydrotestosteron nie jest przyczyną łysienia, ale szkodliwe substancje "zatykające" mieszki włosowe, zmieniono metodę leczenia. Medyczne Centrum w Teksasie i szwajcarski instytut badań biotechnologicznych stworzyły preparat Gingeria.

Rekomendowany przez lekarzy. Testowany dermatologicznie.

Nowy preparat, który zmienił sposób leczenia łysienia i wypadania włosów.
Pierwszy medycznie udowodniony preparat
Gingeria wzrost jest pierwszym medycznie udowodnionym preparatem, który stymuluje wzrost włosów nawet u całkowicie łysych osób.
Całkowicie naturalny skład bez skutków ubocznych
Głównym składnikiem wzrostu Gingeria jest imbir. Wszystkie inne składniki produktu są również całkowicie naturalne, więc nie ma obaw o skutki uboczne i niepożądane działania.
Wyniki pojawiają się po 30-60 dniach
Jeśli twoje włosy wypadają, wyniki są widoczne już po kilku dniach, a jeśli jesteś łysy od dłuższego czasu, wyniki pojawiają się w ciągu 1-3 miesięcy.
Najlepiej sprzedający się ziołowy preparat
Od momentu wprowadzenia produktu na rynek, w Stanach Zjednoczonych sprzedano tylko 1,5 miliona butelek w ciągu 2 miesięcy, co jest absolutnym rekordem, jeśli chodzi o ziołowe preparaty.

POŁĄCZYLIŚMY NATURĘ I TECHNOLOGIĘ

I otrzymaliśmy pierwszy preparat, który naprawdę działa


Stworzyliśmy Gingerię przy użyciu najnowszej technologii ekstrakcji ultradźwiękowej, dzięki czemu zawiera tylko najwyższej jakości substancje z roślin, które stymulują mieszki włosowe do tworzenia nowych włosów.


✅ Udowodniono, że leczy procesy zapalne na skórze głowy i regeneruje mieszki włosowe

✅ Stymuluje wzrost nowych włosów nawet po dłuższym okresie łysienia

✅ Zapobiega wypadaniu i całkowitej utracie włosów

✅ Po zaprzestaniu stosowania problem nie powraca

ZAWIERA ROŚLINY UDOWODNIONE JAKO SKUTECZNE DLA WZROSTU WŁOSÓW

Po raz pierwszy w Polsce

Imbir

Znany jako bardzo skuteczny stymulator mikrocyrkulacji.

Aktywny składnik

Rumianek

Działa kojąco na skórę głowy i zmniejsza proces zapalny.

Rozmaryn

Naukowo udowodniona roślina stymulująca wzrost włosów.

Pokrzywa

Wzmacnia mieszki włosowe i blokuje szkodliwe substancje.

Wyniki już po 30 dniach

Ale bardzo ważne jest, aby używać Gingerii codziennie. Aby uzyskać doskonałe włosy, potrzeba od 30 do 90 dni.

Gdy osiągniesz wynik, kontynuuj leczenie przez kolejne dwa miesiące raz w tygodniu, a następnie przez kolejne dwa lata co 30 dni.


ALE MÓJ OJCIEC JEST ŁYSY, DZIADEK BYŁ ŁYSY I JA BĘDĘ ŁYSY
Oto co na ten temat mówi dr Maria Weber z biotechnologicznego instytutu Texas Medical Center:
"Istnieje powszechne przekonanie, że alopecja jest spowodowana genetyką i wysokim poziomem DHT. Nasze badanie pokazało coś zupełnie przeciwnego. Alopecja, łysienie i wypadanie włosów nie są spowodowane czynnikami genetycznymi, ale blokadą dopływu składników odżywczych do mieszka włosowego w wyniku nagromadzenia się toksycznych substancji. Chociaż predyspozycje genetyczne mogą zwiększyć wrażliwość na tę blokadę, nasze badanie demonstruje, że ten problem można skutecznie usunąć, stosując specyficzne naturalne ziołowe leczenia."

Zespół Gingeria w mediach

WYNIKI Z PRAKTYKI KLINICZNEJ

Udowodnione działanie na 12831 pacjentów

Jako dostawcy dla ponad 60 centrów dermatologicznych mieliśmy okazję śledzić wyniki medyczne 12831 pacjentów i przekonać się o skuteczności preparatu Gingeria w rzeczywistej praktyce klinicznej. Wyniki są następujące:

Gingeria aktywuje "uśpione" mieszki


Wszyscy mamy mieszki włosowe, ale u niektórych osób nie są one aktywne. Gingeria stymuluje mikrocyrkulację skóry głowy, dostarczając składniki odżywcze do mieszków włosowych. Składniki odżywcze regenerują mieszki włosowe i inicjują proces wzrostu włosów.

Stymuluje mikrocyrkulację i dostarcza składniki odżywcze do mieszka włosowego

Aktywuje nieaktywne mieszki i stymuluje wzrost nowych włosów

Utrzymuje cykl wzrostu włosów na stabilnym poziomie

Komentarze i wiadomości, które otrzymujemy z Polski

Wyniki z praktyki klinicznej

Wypełnij formularz i zamów teraz

Dlaczego odkładać decyzję? Zrób coś dobrego dla siebie już teraz

CENA TYLKO DLA POLSKI

146 PLN

+ darmowa dostawa na wszystkie zamówienia

✅ Płatność kurierowi przy dostawie
✅ Darmowa dostawa kurierem GLS
✅ Czas dostawy 2-5 dni roboczych
✅ Wyniki widoczne po 30 dniach
✅ Gwarantowany zwrot pieniędzy, jeśli nie zobaczysz wyniku

Formularz zamówienia

GWARANCJA WYNIKU 60 DNI

Nie jesteś pewien, czy to naprawdę pomoże?

Rozumiemy, że wielu ludzi nie jest pewnych, czy leczenie zadziała na nich, dlatego zdecydowaliśmy się podjąć ryzyko i zaoferować bezpłatny okres próbny trwający 60 dni. Oznacza to, że musisz zapłacić za produkt kurierowi przy dostawie, ale jeśli nie zobaczysz wyników w ciągu 60 dni, po prostu wyślij do nas wiadomość lub e-mail, a my zwrócimy Ci pieniądze bez dodatkowych pytań.

Pytania, które otrzymujemy


Czy jest dostępny w aptekach?


W tym krótkim okresie od wprowadzenia preparatu Gingeria na rynek, nasze moce produkcyjne nie są wystarczająco duże, aby zaspokoić popyt wszystkich aptek. Obecnie produkt można znaleźć w aptekach, które jako pierwsze zawarły z nami umowę. Naszą decyzją jest kontynuowanie modelu sprzedaży DTC (direct to customer), czyli dostarczanie towaru bezpośrednio do klienta, aby zapewnić najlepsze możliwe ceny i uniknąć prowizji handlowych, dopóki moce produkcyjne nie zostaną zwiększone. Apteki zainteresowane wprowadzeniem naszego produktu mogą złożyć wniosek o umieszczenie na liście oczekujących pod następującym linkiem.


Jaki jest skład produktu?


Skład: INCI: AQUA, ALCOHOL, GLYCERIN, URTICA DIOICA LEAF EXTRACT, URTICA DIOICA ROOT EXTRACT, JUGLANS REGIA LEAF EXTRACT, BETULA PENDULA LEAF EXTRACT, ROSMARINUS OFFICINALIS EXTRACT, CHAMOMILLA RECUTITA FLOWER EXTRACT, ZINGIBER OFFICINALE ROOT EXTRACT, POTASSIUM SORBATE, PARFUM.


Czy jest przeznaczony tylko dla mężczyzn czy też dla kobiet?


Może być używany równie dobrze przez wszystkie osoby, bez względu na płeć i wiek. Jest równie skuteczny zarówno w przypadku problemów związanych z łysieniem, jak i problemów związanych z wypadaniem włosów.


Jak długo wystarcza jedna butelka?


Czas trwania jednej butelki zależy od wielkości problematycznego obszaru, na który nakładasz krople, ale średnio wynosi około miesiąca.Przy jakich wszystkich rodzajach wypadania włosów i łysienia Gingeria pomaga?

✅ Udowodniono, że pomaga przy:
Androgenowej alopecji, Telogenowym efluwium, alopecji pourazowej, trichotillomanii, Dyfuzyjnym efluwium. Te stany są przyczyną wypadania włosów w 95% przypadków.

❌ Nie pomaga przy:
Alopecji plackowatej (wypadanie włosów w plackach, zaburzenie autoimmunologiczne), Anagenowym efluwium (utrata włosów w wyniku chemioterapii), Cicatricialnej alopecji (utrata włosów w wyniku uszkodzenia skóry głowy, gdzie skóra zamienia się w tkankę bliznowatą). Te stany są przyczyną wypadania włosów w 5% przypadków.

DLACZEGO CHEMICZNE LEKI NIE ROZWIĄZUJĄ PROBLEMU 🧬

Jak Gingeria okazała się lepsza od leków chemicznych

  • Leki chemiczne mają swoje skutki uboczne i do tej pory nikomu nie udało się tak doskonale pobawić chemią, aby uzyskać lek, który nie ma skutków ubocznych. Najczęstsze skutki uboczne to: łupież, swędzenie, nietolerancja na lek po dłuższym czasie stosowania, gdy przestajesz je przyjmować, problem wraca...

  • Leki chemiczne nie są skuteczne, ponieważ wszystkie, które pojawiły się do maja 2023, skupiają się na zmniejszeniu dihydrotestosteronu zamiast na leczeniu procesów zapalnych spowodowanych szkodliwymi substancjami z organizmu.

  • Leki chemiczne są zbyt mocne i oprócz tego, że mogą pomóc w początkowych fazach, po dłuższym stosowaniu zaczynają stymulować proces zapalny skóry głowy, powodując efekt przeciwny do zamierzonego.

© 2024 BioPlus Herbal