Dziękujemy za złożenie zamówienia!

Produkt zostanie wysłany pierwszego następnego dnia roboczego i powinien dotrzeć na Państwa adres w ciągu 2-5 dni roboczych. Opłatę za pobraniem uiszcza się kurierowi przy dostawie. Dostawa odbywa się w dni robocze od 8 do 17. Jeśli w tym czasie nie będziecie Państwo pod adresem, dobrze jest poprosić sąsiada lub kogoś z domowników, aby przyjął przesyłkę w Państwa imieniu.


WAŻNE: Chcemy Państwa poinformować o ważnym aspekcie Państwa zamówienia. Prosimy o odbiór zamówionego pakietu, ponieważ w przypadku jego nieodebrania, przesyłka zostanie zwrócona na nasz adres. W takich okolicznościach jesteśmy zobowiązani pokryć koszty międzynarodowej przesyłki w wysokości 6 euro za każdą zwróconą przesyłkę.


Jesteśmy świadomi, że opcja płatności za pobraniem niesie ze sobą pewne ryzyko dla nas, ale zdecydowaliśmy się na ten krok, aby wyjść naprzeciw Państwa preferencjom. Rozumiemy, że wielu naszych klientów w Polsce preferuje płatność przy odbiorze paczki, zamiast z góry za pośrednictwem płatności online.


Państwa zaufanie i satysfakcja są dla nas niezwykle ważne, dlatego staramy się świadczyć usługi, które spełnią Państwa potrzeby i oczekiwania.