Ďakujeme, že ste urobili objednávku!

Produkt bude odoslaný prvý nasledujúci pracovný deň a mal by doraziť na vašu adresu do 2-5 pracovných dní. Dobierku platíte kuriérovi pri doručení. Doručovanie prebieha počas pracovných dní od 08:00 do 17:00. Ak v tom čase nebudete na adrese, je dobré poprosiť suseda alebo niekoho z domácnosti, aby prevzal zásielku namiesto vás.


DÔLEŽITÉ: Chceme vás informovať o dôležitom aspekte vašej objednávky. Prosím, prevzatie balíka, ktorý ste si objednali, pretože v prípade, že tak neurobíte, balík bude vrátený na našu adresu. V takýchto prípadoch sme povinní uhradiť náklady na medzinárodnú poštovú službu vo výške 6 eur za každý vrátený balík.


Uvedomujeme si, že možnosť platby na dobierku so sebou prináša určité riziko pre nás, ale rozhodli sme sa pre tento krok, aby sme vyhoveli vašim preferenciám. Rozumieme, že mnohí naši zákazníci na Slovensku preferujú platbu pri prevzatí balíka namiesto vopred cez online platby.


Vaša dôvera a spokojnosť sú pre nás mimoriadne dôležité, a preto sa snažíme poskytovať službu, ktorá bude zodpovedať vašim potrebám a očakávaniam.